Állásajánlat: KÖNYVELŐ / Budapest

Állásajánlat: KÖNYVELŐ
Hivatkozási szám: MSTKONYV-0131

Ügyfelünk piacvezető szerszámgép gyártó, több mint 2,6 milliárd euró árbevétellel és mintegy 7500 alkalmazottal. Mint "Global One Company" több, mint 3,8 milliárd euró árbevételt értek el. Integrált technológiáik, automatizálási és digitalizációs megoldásaik kiterjednek az esztergáló és maró gépekre, valamint az Advanced Technologies, az ULTRASONIC, a LASERTEC és az ADDITÍV gyártásra.

Technológiai kiválóságukat a "Repülőgépipar", az "Autóipar", a "Die & Mold" és a "Medical" szakterületekbe sorolják.

Ügyfélkozpontú szolgáltatásaik, amelyek a szerszámgép terljes életciklusát lefedik, tartalmazzák az üzembehelyezést, az oktatást, a javítást, a karbantartást és az alkatrész ellátást.

Több, mint 12.000 alkalmazott dolgozik a "Global One Company"-nál, 157 érékesítési és szerviz irodával - 14 gyártóüzemel - világszerte jelen vannak, és több, mint 100 000 ügyfelüknek szállítanak 42 országból 79 országba.

Jelenleg XI. kerületi irodájukba keresnek KÖNYVELŐT

Feladatok:

  • Bejövő számlák könyvelése,
  • Hitelkártya ügyintézés,
  • Gépszámla könyvelés,
  • Készpénzfelvétel,
  • Készpénzes kassza kezelése, könyvelés (HUF, EUR, YEN),
  • Kimenő számla készítés - eseti,
  • Utalások készítése,
  • Bankszámlakivonatok könyvelése,
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, ajánlatok bekérése és megrendelések készítése
  • Gépjármű flotta ügyintézés,
  • Kapcsolattartás a külső könyvelő, tanácsadó céggel,
  • ÁFA analitika egyeztetése,
  • Statisztikai adatok szolgáltatása,
  • Bérszámfejtéshez adatok szolgáltatása,
  • Bérszámfejtéstől kapott nyilatkozatok kiosztása, egyéb nyilatkozatok elkészítése,
  • Be-, és kilépő kollégák papírjainak ügyintézése, átadás - átvétel, meghatalmazás,
  • Általános HR feladatok: oktatás, üzemorvos, stb.,
  • Aktív részvétel a havi, negyedéves és éves zárási feladatokban,
  • Irodavezetési feladatok: takarítás szervezés, szelektív hulladék, posta, irodaszerek rendelése
  • Szerződések kezelése,
  • Egyéb programok szervezése,
  • Kintlévőség kezelés.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai végzettség közgazdasági vagy pénzügyi szakon,
  • Legalább 2-3 éves tapasztalat bejövő, kimenő számlák könyvelésében multinacionális cégnél,
  • Magas szintű MS Office ls ezen belül EXCEL ismeretek,
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete (szóban és írásban).

Előnyök:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés,
  • BaaN vállalatirányítási rendszer ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Pozícióhoz illeszkedő fizetés,
  • Cafetéria,
  • Személyre szabott bónusz terv,
  • Stabil, tőkeerős multinacionális cégnél szerzett tapasztalat,
  • Önálló munkavégzési lehetőség,
  • Biztos, kiszámítható jövő.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Barátságos, vidám, fiatalos csapat,
  • Napi szintű nyelv gyakorlási lehetőség.

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (teljes körű könyvelés)
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Irodavezető/Adminisztrációs vezető

Pozíciószint:

  • Beosztott

Hasonló pozícióink

VEZÉRIGAZGATÓI TITKÁRSÁGVEZETŐ