Állásajánlat: SZERVIZMÉRNÖK

Hivatkozási szám: MSTOSZER-0129

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő, épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat. Saját műhelyükben vállalják a különféle elosztószekrények gyártását a legegyszerűbb lakáselosztóktól az épületautomatika elosztókon keresztül akár a 3200A-es sínes főelosztókig. Elosztószekrényeiket főként Schneider, Siemens, Rittal és ABB elemekkel építik. Az erősáramú és automatika szekrényeket a helyszínen telepítik, kábelezik és beüzemelik.

Csapatukba keressük az új munkatársat

SZERVIZMÉRNÖK
pozícióba.

Feladatok, amik rád várnak:
  • Ipari környezetben működő épületautomatika, épületfelügyeleti rendszerek, épületvillamossági rendszerek, hő-, és füstelvezető rendszerek és légnedvesítő berendezések teljes körű hibakereső és hibamegoldó szerviz munkáinak ellátása
  • Karbantartási munkák magasabb szintű mérnöki tudást igénylő munkáinak ellátása
  • Felismered és javítod a vezérlések, automatika rendszerek, szabályozások, villamos elosztók, villamos hajtások, mérések, áramkörök működési hibáit
  • Hibakeresést és hibamegoldást végzel villamos kapcsolási és műszaki rajzok, dokumentációk alapján
  • Diagnosztikai programokat használsz, hibanaplókat és hibákat elemzel, munkakörhöz kapcsolódó dokumentációt naprakészen vezeted és riportálsz a szervízvezető felé
  • Helyszíni felmérések elvégzése, megrendelővel való egyeztetés
  • Melléd rendelt technikus kollégát a helyszínen felelősséggel irányítod
  • Együttműködsz a jelenleg 3 fős karbantartó csapattal

Amit kérnek Tőled:
  • Rendelkezz villamosmérnök végzettséggel
  • Min. 1-2 év tapasztalatod legyen erősáramú területen, elektromos és elektromechanikus hibák feltárásában és javításában, szervizelésében
  • Áramutas szekrény tervek ismerete
  • Rendszer működtető szoftverek ismerete (Siemens Desigo Insight, XWORKS, SYNCO, stb.)
  • Felelősségteljes munkavégzést csapatban és önállóan
  • Erős kommunikációs képességgel rendelkezz
  • Precíz, rugalmas, közvetlen és megbízható személyiség
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezz

Előny számukra:
  • Különböző tervezőprogramok ismerete
  • Alapszintű műszaki angol nyelvtudás

Amit nyújtanak:
  • Piacképes bér + összetett juttatási csomag (cafeteria, bónusz)
  • Céges autó magánhasználatra is
  • Mobiltelefon
  • Továbbképzési lehetőségek, karrierút megvalósítása
  • Egy műszakos munkarend (8 óra)

Munkavégzés helye:
  • A központ Budapest X. kerülete
  • Főként Budapest, Pest megyei ügyfelekhez  kell kimenni helyszínre, azonban vidéken is előfordulhat munkavégzés

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, úgy várjuk jelentkezését frissített, szakmai önéletrajza feltöltésével honlapunkon keresztül!