Állásajánlat: ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: UGYFELSZ-0124

Ki a megbízónk?

Partnerünk bolti és internetes optika, amely piacvezető a kontaktlencse bolti és internetes kereskedelmében és most szemüvegben és sok más termékkörben is szeretnék megreformálni az optikai iparágat. A magyar piac mellett sok EU-s országban vannak jelen, és globális szállítási lehetőségükkel a világ 60 országában is kiszolgáltak már vevőket. A Nyugatitól pár percnyi sétára található központi optikájuk.

Folyamatos növekedés és innováció, a helyes út keresése és tesztelése jellemzi tevékenységüket. Ahhoz, hogy céljaikat elérhessék, szeretnének Veled dolgozni.

Milyen feladatok várnak Rád?
  • Személyes ügyfélszolgálat, internetes rendelések kiadása (optikánkban, nyitvatartási időben)
  • Keresztértékesítés, ajánlás, a vevők igényeinek megértése
  • Rendelések személyes vagy telefonos felvétele, feldolgozása, előkészítése átvételre vagy kiküldésre
  • Készlet-kezelés, termékek átvétele
  • Besegítés a bolti értékesítés folyamataiba
  • Besegítés a digitális ügyfélszolgálatba: e-mailen és telefonon beérkező kérdések megválaszolása, kérések kezelése, tanácsadás előre megbeszélt kérdések körében
  • Javítási lehetőségek azonosítása a saját munkakörünkön belül is
Az ideális jelölt:
  • Kedves, empatikus, a vevők által szeretett személyiség, kellemes benyomás személyesen és telefonon keresztül is
  • Rátermett, jó problémamegoldó
  • Empatikus: a vevők igényeit (problémáit) gyorsan megérti és megtalálja a lehetséges megoldásokat
  • Rendkívül hatékonyan, de precízen dolgozik, szereti a pörgést
  • Egészségesen technológia- és internet- "függő”, könnyen tanulja és készség szintjén érti a számítógépes szoftverek használatát
  • Megfelelő számára a boltunk nyitvatartási idejében, heti 40 órás munkaidő-keretben való munkavégzés
  • Szívesen dolgozik csapatunkban, saját felelősségi körrel, hosszabb távra tervezve
  • Folyamatosan kiváló akar lenni és keresi a hatékonyabb és eredményesebb megoldásokat a saját munkájában is
A kiválasztásnál előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Tapasztalat és érdeklődés a főbb termékköreinkkel kapcsolatban
  • Angol nyelvtudás (társalgás külföldi személyes vevőinkkel)
  • Ügyfélszolgálati, e-kereskedelmi vagy bolti kereskedelmi tapasztalat
  • Minél szélesebb körű számítógépes és internetes ismeretek
Mi járt a munkádért cserébe?
  • Versenyképes fizetés
  • Teljesítménytől függő jutalom
  • Munkahely Budapest belvárosában, az Oktogon és a Nyugati között, jó tömegközlekedéssel
  • Fiatal, családias, barátságos légkör
  • Biztos, jövőbiztos munkahely
  • Modern eszközökkel, jó munkakörnyezetben való munkavégzés
  • Pörgés, folyamatosan megújuló környezetben fejlődés
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozícióink

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS