Állásajánlat: GEP TECHNIKUS / Bács-Kiskun megye

Állásajánlat: GEP TECHNIKUS
Hivatkozási szám: GEPTECHN-0124

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban 85000 jól képzett alkalmazott összesen 1800 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. A magyarországi leányvállalat mezőgazdasági szolgáltatásokat nyújtó üzletága új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

GEP TECHNIKUS
(Közép-Magyarország)

Feladatok:

  • Növényvédő szeres GEP kísérletekben való részvétel.
  • Kísérleti parcellák permetezése.
  • Növényi kultúrák ápolása.
  • Értékelésben való közreműködés.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség.
  • B kategóriás jogosítvány és járművezetési gyakorlat.
  • Terepi munkavégzés.

Előnyök:

  • Mezőgazdasági technikusi, vagy felsőfokú végzettség.
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Angol nyelvtudás.

Juttatások, ajánlat:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Megbízhatóság
  • Korrekt fizetés, juttatások

Munkavégzés helye:

  • Bács-Kiskun megye
  • Pest megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül.

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Gimnázium

Pozíció területei:

  • AGRÁRIPAR / MEZŐGAZDASÁG: Egyéb mezőgazdasági szakember
  • VEGYIPAR / GYÓGYSZERIPAR: Vegyipar

Pozíciószint:

  • Beosztott