Állásajánlat: ÜGYFÉLSZOLGÁLATOS MUNKATÁRS / Budapest

Állásajánlat: ÜGYFÉLSZOLGÁLATOS MUNKATÁRS
Hivatkozási szám: MSTUGYFE-0124

Ügyfelünk folyamatosan fejlődő anyacég, akik több mint 13 éve foglalkoznak online kereskedelemmel, kezdetben Németország, majd Nyugat-Európa, végül a 2017-es évtől egész Európa területén.
Több ezer terméküket Európa legnagyobb online piacterein (Ebay, Amazon, Real, Cdiscount, Manomano), illetve saját webáruházukban kínálják megrendelésre.
Munkavállaló-központú, nyugatias nézeteikből kiindulva céljuk munkatársaik megbecsülése és fejlődésük támogatása által a közös célok együttes elérése.

Csatlakozz hozzájuk ÜGYFÉLSZOLGÁLATOS MUNKATÁRS pozícióba!

Feladatok:

  • Vevői információkérések koordinálása,
  • Tájékoztatás termékeinkről (e-mailben és telefonon),
  • Beérkező panaszok kezelése, megoldása (e-mailben és telefonon),
  • Online felületekről érkező rendelések kezelése,
  • Vevői elégedettség elérése / fenntartása.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Német VAGY francia nyelvtudás legalább középszinten (B2 vagy annál magasabb),
  • Magabiztos számítógéphasználat,
  • Csapatszellem és megbízhatóság,
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség,
  • Vevőorientált fellépés.

Előnyök:

  • További nyelvek ismerete legalább középszinten,
  • Ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • Cafeteria,
  • Teljes bejelentés,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Multinacionális, segítőkész, együttműködő csapat,
  • Modern, színvonalas környezet.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Munkaidő: Rugalmas ( 6:00 és 20:00 között elvégezendő, napi 8 órás munkavégzéssel! )
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük jelentkezzen magyar nyelvű önéletrajzával!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Nyelvtudás:

  • Német Kommunikációs/Társalgási szint
  • vagy
  • Francia Kommunikációs/Társalgási szint

Pozíció területei:

  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Ügyfélkapcsolat / Vevői kapcsolatok
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Ügyfélszolgálati munkatárs

Pozíciószint:

  • Beosztott