Állásajánlat: LÉGI ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS
Hivatkozási szám: MSTOLEGI-0117

Megbízónk a magyar szállítmányozási piac élmezőnyébe tartozó, több mint 20 éve jelen lévő vállalat. Egy német tulajdonban levő cégcsoportnak a tagja amely a nemzetközi logisztika világának egyik legfontosabb szereplője. A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Mindezt teszi közel 400 munkavállalóval, 5 magyarországi telephelyen.
Csapatukba keresünk új kollégát

LÉGI ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS
pozícióba.

Feladatok:
  • Új partnerek akvirálása (hideghívások, látogatás szervezése lebonyolítása), piacok felderítése a tengeri szállítások volumenének növelése érdekében
  • A megszerzett piaci információk rendszerezése, továbbítása a back office felé
  • Meglévő partnerkapcsolatok ápolása
  • Árajánlatok kiadása, nyomon követése
  • Munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok elvégzése
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Min. 2 év értékesítési tapasztalat légiszállítmányozás szolgáltatás területén (hajóstársaság is megfelelő)
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban mindennap használni fogod)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos fellépés, jó megjelenés
  • Kiváló kommunikációs készség
Amit a cég kínál:
  • Cégautó biztosítása korlátlan magánhasználattal
  • Alapbér mellett kiemelkedő bónuszrendszer és cafeteria
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Karrier lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Országos (a központ Szigetszentmiklóson található)

Jelentkezéséhez küldje el frissített, magyar nyelvű önéletrajzát!