Állásajánlat: VEZETŐ FEJLESZTŐ

Hivatkozási szám: VEZEFEJL-0117

Partnerünk a beléptető rendszerek meghatározó piaci szereplője. Átfogó szolgáltatást nyújtanak a legegyszerűbb beléptető eszközöktől az összetett biztonsági vagy vállalati beléptető- és munkaidő-nyilvántartó rendszerekig. Több évtizede beléptető rendszerek fejlesztésével (szoftver és hardver) foglalkoznak. Dinamikus, mégis emberközeli légkörben dolgoznak, csapatukat összekovácsolják közös értékeik: az integritás, a kreativitás, a kitartás és a csapatszellem.

Jelenleg új csapattagot keresnek az alábbi pozíció betöltésére:

VEZETŐ SZOFTVERFEJLESZTŐ

Miért jó náluk dolgozni?

  • A tulajdonosok aktívan részt vesznek a cég életében
  • A vezetők ajtaja minden kérdés esetében nyitva áll
  • Hosszú távban gondolkodnak a munkatársaikban és nem projekt szinten
  • Új, modern irodai környezetben dolgozhatsz

Mivel foglalkozol majd?
  • Beléptető rendszerek szoftvereinek fejlesztése
  • Magas minőségű kódok írása
  • Ügyféligényekre a műszaki megoldások megkeresése
  • A szoftverfejlesztő csapat szakmai támogatása, koordinálása
  • Fejlesztési feladatok megvalósításának ütemezése
Mit várnak Tőled?
  • Minimum 3 éves tapasztalat szoftverfejlesztői területen
  • UX dizájn tapasztalat
  • Python 2.7/ 3 programozási szakmai tapasztalat
  • Objektumorientált programozás szemlélet
  • SQL nyelv ismerete
  • Angol nyelvű dokumentációk megértése
Előnyt jelent:
  • Django framework tapasztalat
  • Angular framework ismerete
  • Linux operációs rendszer ismerete
  • MySQL/MariaDB, PostgreSQL, esetleg Oracle magas szintű ismerete
  • Fejlesztést támogató eszközök ismerete (pl. pyCharm, Eclipse , SVN, Git, Redmine)
Amit biztosítanak:
  • Kihívásokkal teli és felelősségteljes munkakör
  • Támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú csapat
  • A teljesítmény elismerése
  • Több évtizedes, stabil, folyamatosan fejlődő hazai vállalkozás biztos háttere
  • Profi környezet, hosszú távú kapcsolat

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!