Állásajánlat: DEVOPS MÉRNÖK / Budapest

Állásajánlat: DEVOPS MÉRNÖK
Hivatkozási szám: MSTDEVOP-0117

Partnerünk egy szoftverfejlesztő középvállalkozás, akik energetikai kereskedelmi rendszerek fejlesztésével foglalkoznak.

Szakértő csapatuk folyamatosan bővül, a gáz-és villamosenergia piac legjelentősebb szereplőinek szállítják megoldásaikat itthon, illetve nemzetközi szinten is.

Miért izgalmas ez a terület?

Mert ebben a szektorban örökké változatos és kihívást jelentős problémák várnak arra, hogy megoldhasd őket - hatalmas adatmennyiségek, összetett adatmodellek, komplex algoritmusok, és persze a magas rendelkezésre állást is biztosítani kell a felhasználók számára!

Budapesti csapatukba keresünk most új senior szaktudású kollégát az alábbi pozícióba:

DEVOPS MÉRNÖK

Feladatok:

  • Az üzleti alkalmazások fejlesztéséhez, kiadáskezeléséhez és üzemeltetéséhez kapcsolódó feladatok automatizálása,
  • Szoftverfejlesztési folyamatok automatizálása, kódminőség javítása, a fejlesztő csapatok támogatása,
  • Monitoring rendszer fejlesztése, hibakeresése, javítása,
  • Meglévő rendszerek hibajavítása,
  • Telepítési útmutatók és telepítési lépésekről szóló dokumentáció készítése és karbantartása,
  • A hatékony működés előmozdítása a fejlesztés és az üzemeltetés között,
  • Legfrissebb DevOps metodológiák implementálása.

Elvárások:

  • 5+ év tapasztalat DevOps / alkalmazás üzemeltetés / infrastruktúra üzemeltetés területen szerzett tapasztalat,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • Microservice architektúrák ismerete,
  • Scriptnyelv ismeret - Bash / Python / Perl,
  • Linux operációs rendszer erős ismerete,
  • Verziókezelő rendszerek ismerete (Git),
  • Jenkins vagy hasonló CI / CD eszköz ismerete,
  • Webszerver ismeret - Apache /Ngnix / HAProxy,
  • Adatbázis ismeret - MSSQL / Oracle / PostgreSQL / MySQL,
  • Tapasztalat DevOps technológiák használatában - Docker, Kubernetes, Openshift.

Juttatások, ajánlat:

  • Alapbéren felül éves n. 160.000 Ft cafeteria,
  • Egyéni képzési keret biztosítása.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, úgy várjuk jelentkezésed magyar nyelvű önéletrajzoddal!

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Elvárt végzettség:

  • Felsőfokú tanfolyam

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Hálózati-/Rendszermérnök
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Rendszeradminisztrátor/Rendszergazda