DEVOPS MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy szoftverfejlesztő középvállalkozás, akik energetikai kereskedelmi rendszerek fejlesztésével foglalkoznak.

Szakértő csapatuk folyamatosan bővül, a gáz-és villamosenergia piac legjelentősebb szereplőinek szállítják megoldásaikat itthon, illetve nemzetközi szinten is.

Miért izgalmas ez a terület?

Mert ebben a szektorban örökké változatos és kihívást jelentős problémák várnak arra, hogy megoldhasd őket - hatalmas adatmennyiségek, összetett adatmodellek, komplex algoritmusok, és persze a magas rendelkezésre állást is biztosítani kell a felhasználók számára!

Budapesti csapatukba keresünk most új senior szaktudású kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Elvárások:

Juttatások, ajánlat:

Egyéb információk:

Hasonló pozíciók

INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ | Budapest

Ügyfelünk két évtizedes múlttal rendelkező, IT szolgáltatási üzletágban piacvezető cég. Budapesti irodájukba több éves VMware rendszertámogatói tapasztalattal rendelkező szakembert keresünk az alábbi pozícióba: SENIOR VMWARE RENDSZERMÉRNÖK (MICROSOFT, VMWARE) Az új munkatárs feladatai lesznek a presales tevékenységek támogatása, valamint a megrendelői oldali szoftver architektúra tervezése. A belső folyamatok fejlesztése, valamint a kiemelt ügyfelekkel kapcsolattartás és a stratégia kialakítása. Partnereik között Magyarország top 500 cégei találhatóak, így nagy értékű és komplex projekteken van lehetősége dolgoznia az új kollégának.

A hirdetés lejár 6 nap múlva

Nincsen olyan Linux rendszerrel összefüggő technológia, amit ne ismernél? Akkor téged keresünk! Az online pénztárgépek hazai piacvezető adatkommunikációs szolgáltatója bővülés céljából LINUX HÁLÓZATI RENDSZERADMINISZTRÁTORT keres.

A hirdetés lejár 31 nap múlva

Érdekel a technológia világa ,de ugyanakkor emberközpontú munkahelyet keresel ? Magyarország egyik intenzíven fejlődő, szerverbérléssel, üzemeltetéssel és hosztinggal foglalkozó vállalatához keresünk új kollégát Budapest szívében található irodájukba SENIOR RENDSZERMÉRNÖK pozícióba.

A hirdetés lejár 28 nap múlva