Állásajánlat: ELEKTROMOS ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK (MAGASÉPÍTÉS) / Budapest

Állásajánlat: ELEKTROMOS ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK (MAGASÉPÍTÉS)
Hivatkozási szám: MSTVILLA-0110

Partnerünk Magyarország egyik legmeghatározóbb ingatlanfejlesztéssel foglalkozó cége, akik több, mint 15 éve vannak jelen a piacon, s mostanra egy 500+ fős vállalata nőtték ki magukat.

Határozott célkitűzésük, hogy nem csak az országhatáron belül, hanem nemzetközi szinten is vezető ingatlanfejlesztő cég váljon belőlük (jelenleg Budapesten kívül több projektjük is fut Bukaresten, Krakkóban és Varsóban).

Jelenleg budapesti, 100+ lakásos társasház kivitelezési projektekre keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

ELEKTROMOS ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK

Feladatok:

  • Elektromos szakági költségbecslések készítése a projekt kezdetétől a pótmunka fázisig,
  • Elektromos szakági ajánlatkérések készítése,
  • Ártükör készítés,
  • Első körös alvállalkozói tárgyalások megszervezése, jegyzőkönyvezése,
  • Záró megbeszélések előkészítése,
  • Műszaki osztályokkal kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai villamosmérnök végzettség,
  • Legalább 2 év tapasztalat előkészítő mérnök munkakörben, magasépítési területen.

Juttatások, ajánlat:

  • Alapbéren felül éves n. 260.000 Ft cafeteria (SZÉP Kártya és készpénz),
  • A projektek időtartama alatt többszöri bónusz (egy projekt átlagosan 1,5 - 2 éven keresztül tart).

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, úgy várjuk magyar nyelvű önéletrajzodat!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Kivitelezés/Építésvezetés