Állásajánlat: SZERVIZTECHNIKUS (Budapest)

Hivatkozási szám: MSTSZERV-0108

Szeretne Magyarország piacvezető darus cégénél dolgozni?
Olyan lehetőséget keres, ahol hosszú távon dolgozhat?
Ebben az esetben ez a lehetőség Önnek szól!

Ügyfelünk a világ egyik vezető darugyártója, valamint világelső darufelújításban, karbantartásban és szervizelésben. A cég világszerte 4.400 főt alkalmaz a világ 34 országában. A anyacég biztosítja a magas szintű műszaki és stabil pénzügyi hátteret. A magyar leányvállalat 20 éve alakult, s már évek óta piacvezető Magyarországon a daruzás terén, ahol teljeskörű szolgáltatást nyújt.
Tevékenységük: új daruk tervezése, gyártása, bármilyen gyártású, meglévő daru korszerűsítése, karbantartása, alkatrész ellátása. Termékeik és az azokhoz kapcsolódó szerviz szolgáltatásaik speciálisak. A szervizes csapat 35-40 kiváló szakemberből áll, akik országosan látják el a feladatukat.

Jelenleg új munkatársat keresünk hozzájuk egy megbízható, talpraesett, karbantartást, szerelést kedvelő szakember személyében, aki szereti az önállóságot, szabadságot.

A pozíció: SZERVIZTECHNIKUS.

Munkavégzés helye: Budapest és környéke

Feladatok:
  • Különböző gyártmányú daruk szervizelése a helyszínen szabadban, illetve zárt üzemcsarnokban egyaránt,
  • Időközönkénti karbantartási munkák elvégzése változó helyszíneken,
  • Vevői kapcsolattartás,
  • A helyszíni látogatás alatt állapotfelmérés, karbantartási, illetve javítási javaslatok kidolgozása, ajánlatadás,
  • Időközönként külföldi tréningeken való részvétel.
Elvárások:
  • Középfokú erősáramú szakképesítés VAGY középfokú villamos gépszerelői szakképesítés (vagy ezzel egyenértékű műszaki szakirányú végzettség),
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat gépészeti, erősáramú berendezések karbantartásában, szerelésében, szervizelésében VAGY mechanikai karbantartásban,
  • MS Office ismeretek,
  • Jogosítvány.
Előnyök:
  • Emelőgépek szervizelése, ügyintézése,
  • Villanyszerelői végzettség (erősáram),
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • Robbanásbiztos berendezések kezelése,
  • PLC vezérelt gépekben jártasság,
  • Hegesztői képesítés (ív-, lánghegesztés),
  • Gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettség.
Juttatások, ajánlat:
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, tréningek, képzések,
  • Hosszú távú munkalehetőség, karrier,
  • Magas színvonalú technikai munka, prémium termékekkel való munkavégzés,
  • Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapat,
  • Multinacionális környezetbe ágyazott családias légkör.

Egyéb információk:
A munka országosan több helyszínen is végezhető, előnyben a következő lokációk: Budapest, Eger, Székesfehérvár, Tatabánya, Győr, Kecskemét.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!