Állásajánlat: MECHANIKUS KARBANTARTÓ

Hivatkozási szám: MSTOKARB-0102

Megbízónk amerikai tulajdonban lévő autóipari termelő vállalat.Fiatalos csapatukba keresünk, növekvő gyártási kapacitásuk támogatása érdekében

MECHANIKUS KARBANTARTÓ
munkatársat.

Szeretnél szakmailag fejlődni egy remek csapat részeként?

Modern, kiváló munkakörülményekre vágysz?

Akkor nincs más teendőd, jelentkezz!

Feladatok:
  • Fröccsöntő gépek és kiegészítő (temperáló/szárító/robot) berendezések javítása, karbantartása
  • Gépek rendeltetésszerű működésének biztosítása
  • Meghibásodások okának felderítése, javító intézkedések megtétele
  • Részvétel az üzemi fejlesztésekben
  • Karbantartási dokumentáció vezetése
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Legalább 1 év karbantartásban szerzett tapasztalat
  • Kiváló probléma megoldó készség
  • Csapatjátékos, alkalmazkodó képesség
  • 1 vagy 2 műszakos munkarend vállalása
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bérezési csomag (alapfizetés+cafeteria+ bejárás támogatás)
  • Fiatal, összetartó csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Halásztelek-megközelítés autóval, vagy Csepel felől volánbusszal
Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz rá frissített önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!