Állásajánlat: KÖNYVELŐ (Multinacionális GYÁRTÓ vállalat) / Nógrád megye

Állásajánlat: KÖNYVELŐ (Multinacionális GYÁRTÓ vállalat)
Hivatkozási szám: MSTKONYV-1210

2004-ben alakult meg a Nógrád megyében lévő ipari parkban működő olasz gépjármű-beszállító, amely az utóbbi időben jelentősen növelte termelésének, raktárkapacitásának és alkalmazottainak számát.
Legnagyobb partnerei az Opel, a Nissan és a Renault.

A vállalat jelenleg 420 alkalmazottat foglalkoztat, és árbevétele több milliárd forint.

Jelenleg KÖNYVELÉSI csapatuk számára keresünk KÖNYVELŐI pozícióba munkatársat!

Feladatok:

  • Vevőszámlák, bejövő számlák ellenőrzése, kontírozása, könyvelése,
  • Kimenő számlák kiállítása vállalatirányítási rendszerben,
  • Költségszámlák könyvelése,
  • Bank könyvelése,
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása és könyvelése,
  • Részvétel a havi és éves zárásokban,
  • Vezető munkájának támogatása.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Mérlegképes könyvelői végzettség,
  • Érvényes könyvelői igazolvány,
  • Legalább 1 - 2 éves tapasztalat kimenő - bejövő számla könyvelésben vállalati oldalon,
  • Számviteli törvény és adójogszabályok naprakész ismerete,
  • Aktív alapfokú angol nyelvtudás,
  • MS Office ismeretek.

Előnyök:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • MS Dynamics AX vállalatirányítási rendszer ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Albérlet támogatás,
  • Szakmai előrelépés biztosítása.

Munkavégzés helye:

  • Nógrád megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű anyagokkal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gyártáslogisztika/Anyaggazdálkodás
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök