Állásajánlat: VENDÉGLÁTÓ MENEDZSER

Hivatkozási szám: MSTOLMJH-1211

Budapesten nyíló vendéglátóegységek (pizzéria) teljes körű irányítására keresünk partnerünk számára

VENDÉGLÁTÓ MENEDZSER
pozícióba szakembert.

Olyan üzletvezetői tapasztalattal rendelkező gyakorlatias szakembert keresünk aki részt vesz az üzletek megnyitásában, munkaerő toborzásban,
biztosítja az egységek gördülékeny működését, a magas termékminőséget a költségek optimális szinten tartásával.

Feladataid lesznek:
  • Irányítani az egységek munkáját kereskedelmi, gazdasági és humán téren
  • Üzletek megnyitásában aktív részvétel
  • Részvétel a munkaerő kiválasztásában
  • Fejleszteni és motiválni a csapatot
  • Meghatározni a munkaszervezést
  • Biztosítani a termékek előállítását és kiváló minőségét
  • Ellenőrzni és fejleszteni a kiszolgálás minőségét
  • Bevétel tervezése, pénzügyi eredmények elemzése és a lehetőségek folyamatos keresése

Téged várunk, ha:
  • Vendéglátó ipari tapasztalattal rendelkezel
  • Rendelkezel vezetői tapasztalattal
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak (Excel, Word, Power Point)
  • Vásárlóközpontú, rugalmas embernek tartod magad és szeretsz csapatban dolgozni
  • Kitűnő problémamegoldó-, szervezőkészséggel- és döntőképességgel rendelkezel
  • Eredményorientáltnak, nagy munkabírásúnak és a szakma iránt nyitottnak érzed magad

Előny:
  • Pizzéria vezetésében szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk neked:
  • Kiemelkedő bérezés
  • Telefon
  • Céges autó korlátlan használatra

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezni frissített, magyar nyelvű önéletrajzzal lehet!