Állásajánlat: IT SUPPORT

Hivatkozási szám: MSTOITSU-0108

Megbízónk 1999-ben alakult,  informatikai rendszerek tervezésével, kivitelezésével és üzemeltetésével foglalkozik.
Célkitűzésük az elmúlt évek során mit sem változott: felelősségteljesen támogatni ügyfeleiket a megoldások megtervezésétől egészen a megvalósuló rendszer üzemeltetéséig.

Számukra keresünk egy tapasztalt munkatársat

IT SUPPORT
pozícióba.

Feladatok:
  • Meglévő ügyfelek szerver infrastruktúrájának üzemeltetése
  • Meglévő ügyfelek IT infrastruktúrájának tervezése, fejlesztése
  • Részvétel infrastruktúra kiépítési és migrációs projektekben
  • Üzemeltetési szabályzat, valamint üzemeltetési kézikönyvek létrehozásában, naprakészen tartásában való részvétel
  • Belső hardver, szoftver infrastruktúra üzemeltetése, karbantartása, SLA határidőkön belüli hibaelhárítása
  • Belső hardver, szoftver infrastruktúra folyamatos fejlesztésére javaslatok kidolgozása, döntéselőkészítő anyagok készítése, megoldások tervezése és megvalósítása
  • Szoros együttműködés az IT vezetővel, a hálózatos kollégákkal és az üzleti területek képviselőivel, rendszeres és ad-hoc riportok készítése
Elvárások:
  • Min. középfokú végzettség
  • Min. 2-3 év IT infrastruktúra üzemeltetői tapasztalattal rendelkezel Microsoft alapú környezetben
  • IT infrastruktúra tervezésében, megvalósításában és üzemeltetésében szereztél tapasztalatot
  • Magas szintű Windows infrastruktúra és virtulalizációs (HyperV) ismeretekkel rendelkezel
  • MS Azure és O365 üzemeltetési tapasztalatokkal rendelkezel
  • MS PowerShell területén szerzett tapasztalataid vannak
  • Alapvető ismeretekkel rendelkezel IT hálózatok és IT biztonsági területen
  • Alapvető Szerver és Storage eszköz (NAS) ismereteid vannak
  • Alapvető Adatbázis ismeretekkel rendelkezel
  • Rendelkezel monitoring és távmenedzsment rendszer ismeretekkel (pl. TeamViewer, inTune)
  • Magas szinten ismered az Office 365 és egyéb MS Cloud szolgáltatást
  • Aktív szakmai angol nyelvtudásod van szóban és írásban
  • B-kategóriás jogosítvány
Előny, ha:
  • Részt vettél IT infrastruktúra tervezési feladatokban
  • Projektmenedzsment területén szereztél tapasztalatot
  • Hybrid (felhő-onpremise) környezet tervezésében és kialakításában szereztél tapasztalatot
  • MCSA vagy MCSE vizsgákkal rendelkezel
  • IT üzemeltetési vezető/csoportvezetői tapasztalatokkal rendelkezel
Amit kínál a cég:
  • Biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget
  • Egy lendületes, együttműködő csapat tagja leszel
  • Változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz
  • Családias, jó hangulat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Gyakori home office lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület

Amennyiben szimpatikus számodra a lehetőség várjuk jelentkezésedet honlapunkon keresztül!