Állásajánlat: KÖTÉSZETI MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: KOTESZET-1204

Szeretne egy vezető vállalatnál dolgozni, rendezett munkakörülmények között?
Szeretne minden hónapban stabilan számolni a fizetésével?
Ha ezekre igen a válasza, akkor még MA pályázza meg ezt a lehetőséget!

Magyarország egyik vezető nyomdaipari, illetve papír-, író- és irodaszer kis- és nagykereskedelmi cége, amely több mint 125 éves múltra tekint vissza, új kollégát keres KÖTÉSZETI MUNKATÁRS pozícióba.

MŰSZAKOK (HÉTFŐTŐL PÉNTEKIG, időnkénti túlóra vállalandó):
5:45-14:15 óráig
13:45-22:15 óráig
21:45-06:15 óráig

HÉTVÉGÉN (MEGBESZÉLÉS ALAPJÁN VÁLLALHATÓ):
5:45-18:15 óráig
17:45-06:15 óráig

MUNKAVÉGZÉS HELYE: BUDAPEST, XI. KERÜLET

Feladatok:
  • Gépi kisegítés: aparát rakás, kiszedés, lepakolás,
  • Egyéb kézi műveletek: hajtás, ragasztás, összehordás, csomagolás,
  • Munkafolyamatok adminisztrálása.

Elvárások:
  • Érettségi VAGY szakmunkás végzettség,
  • Megbízható, stabil munkavégzés,
  • Monotonitástűrés, precizitás.

Előnyök:
  • Kötészeti és feldolgozás-technológiai ismeretek,
  • Hajtogatógépen / irkafűzőgépen / ragasztókötőgépen szerzett gépi kisegítői tapasztalat,
  • Egyéb kötészeti gépek ismerete
  • Három műszakos munkarend vállalása,
  • Scroll Online ismeret.

Juttatások, ajánlat:
  • BEJELENTETT munkahely,
  • Alapbéren felül havonta bruttó 9.800 Ft/hó cafeteria,
  • Hétköznapi túlóra pótlék: 50%, hétvégén 100%,
  • 30%-os műszakpótlék,
  • Dolgozz nálunk, lakj nálunk! program keretében budapesti lakhatás,
  • Azonnali kezdési lehetőség,
  • Határozatlan idejű munkaviszony, hosszú távú munkalehetőség,
  • Stabil vállalati háttér.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérem küldje el magyar nyelvű önéletrajzát!

Hasonló pozícióink

MINŐSÉGELLENŐR