Állásajánlat: HR GENERALISTA

Hivatkozási szám: PEOPEMAN-1202

Szeretsz csoportos beszélgetéseket facilitálni? Érdekel, hogy mitől jó egy team? Tennél is azért, hogy hatékony, jó hangulatú csapatok dolgozzanak annál a cégnél, ahol te vagy a „HR”-es? Vállalsz PR feladatokat is?

Téged keresünk!

Feladatok:
  • Alkotói munkahangulat biztosítása egy 80 fős cégnél 6-8 fős csoportokban dolgozó kollegák számára
  • Szoftverfejlesztő csapatokkal retrospektív megbeszélések facilitálása
  • Kommunikációs üzenetek megfogalmazása magyar szoftverfejlesztőknek és európai energiapiaci szereplőknek.
  • Employer Branding kidolgozása, reqruitment
  • Belső kommunikáció
  • A közösségi médián lévő oldalaink és azok, szakmai tartalom generálásának menedzselése (Facebook, Linkedin)
  • Karrier oldal frissen tartása
  • Sajtóközlemények, cikkek, interjúk írása

Milyen az ideális jelölt?
  • Kiválóan kommunikál, fogalmaz és ír angol és magyar nyelven
  • Lényeglátó, jól jegyzetel
  • Önálló, kreatív, megbízható
  • Felsőfokú emberközpontú végzettséggel bír (pszichológus, szociológus…)

Előnyt jelent, ha…
  • voltál már tartósan csoportvezetői szerepben
  • ismered az agilis csoportmunkát, SCRUM metodológiát
  • van HR recruitment és employer branding tapasztalatod
  • ismered a liberalizált energiapiac alapelveit

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!