Állásajánlat: SZERVIZTECHNIKUS (KLÍMABERENDEZÉSEK)

Hivatkozási szám: MSTOSZER-1128

Megbízónk klíma- és légtechnikai berendezések értékesítésével, telepítésével valamint gépészeti kivitelezéssel foglalkozó cég, mely széles körben ismert a hazai piacon.
Bővülés miatt új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

SZERVIZTECHNIKUS

Feladatok:
  • Szervezett karbantartások elvégzése berendezéseken (folyadékhűtő, hőszivattyú, klímaszekrény) és gépészeti rendszereken
  • Hűtőberendezések és melegvíz-szolgáltató berendezések, klímaberendezések szerelése, üzembe helyezése, karbantartása és javítása
  • Napi szintű kapcsolattartás a szervizvezetővel és a szervizasszisztenssel
Elvárások:
  • Szakmai tapasztalat klímaberendezések szervizelésének területén VAGY
  • Min. technikusi végzettség (épületgépész, hűtő-, klíma- és hőszivattyú berendezés-szerelő)
  • Felhasználószintű számítástechnikai tudás (Ms Office)
  • Motivált, proaktív személyiség
Előnyök:
  • Alapfokú angol nyelvtudás
Munkavégzés helye:
  • A központ - Budapest, XI. kerület
  • Országos munkavégzés a szervizlátogatások során
Amit ajánlanak:
  • Alapfizetés + bónusz + ügyeleti díj
  • Betanítási időszakot követően akár céges autó magánhasználatra
  • Mobiltelefon

Amennyiben szimpatikus a lehetőség, úgy várjuk frissített önéletrajzát honlapunkon keresztül!