Állásajánlat: LOGISZTIKAI FOLYAMATFEJLESZTŐ MÉRNÖK

Hivatkozási szám: MSTOFOLY-1127

Ügyfelünk egy francia tulajdonú hipermarket lánc, amely világszerte 16 országban van jelen.
Számukra keresünk új kollégát 80.000 négyzetméteres üllői  logisztikai központjukba

LOGISZTIKAI FOLYAMATFEJLESZTŐ MÉRNÖK
pozícióba.

Feladatok:
  • A logisztikai működés és az áruházi kiszolgálás folyamatainak kialakítása, feltérképezése
  • A szolgáltatások minőségének és hatékonyságának javítása
  • Folyamatok sztenderdizálása, hatékonyságok mérése
  • Folyamatok fejlesztése
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év tapasztalat kereskedelmi raktárlogisztika területén
  • Erős középfokú angol és/vagy francia nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek (erős excel tudás)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Rendszerszintű és problémamegoldó gondolkodás
Előny:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Élelmiszerek raktári logisztikájában szerzett tapasztalat
Amit a cég kínál:
  • Multinacionális környezet
  • Regionális előrelépési lehetőség
  • Korszerű, modern munkakörnyezet
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Üllő
Ha szimpatikus a lehetőség és úgy érzed, hogy téged keresünk, akkor jelentkezz frissített magyar nyelvű önéletrajzoddal!