Állásajánlat: MIKROBIOLÓGUS

Hivatkozási szám: MIKROBIO-1118

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban 85000 jól képzett alkalmazott összesen 1800 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

A cégcsoport magyarországi leányvállalata 1991 óta működik Magyarországon. A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.

Laboratóriumuk új munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

MIKROBIOLÓGUS

Munkavégzés helye: NYÍREGYHÁZA

Az alábbi feladatok várnak Önre:
  • Mikrobiológiai vizsgálatok elvégzése
  • Eredmények dokumentálása
  • A tevékenységhez szükséges jogszabályok, szabványok, egyéb normatív dokumentumok figyelése, kezelése

Ami szükséges a pozíció betöltéséhez:
  • Biológusi végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség
  • Pontosság, precizitás

Előnynek számít:
  • Egyetemi (Msc) biológusi végzettség.
  • Élelmiszer mikrobiológiában szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Megbízhatóság
  • Korrekt fizetés, juttatások

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül.