Állásajánlat: IT HÁLÓZATOK STRATÉGIAI TANÁCSADÓ / Budapest

Állásajánlat: IT HÁLÓZATOK STRATÉGIAI TANÁCSADÓ
Hivatkozási szám: STRATTAN-1113

Megbízónk informatikai és infokommunikációs szolgáltatásokkal foglalkozó cég Budapesten. Bővülő csapatukba keresünk most munkatársat az alábbi pozícióba:

IT HÁLÓZATOK STRATÉGIAI TANÁCSADÓ

Feladatok:

  • Gartner Leader kategóriás gyártók magyarországi piaci pozíciójának fejlesztése
  • Tudatos üzletfejlesztés, hosszútávon gondolkodás, új ügyfelek akvirálása
  • Informatikai megoldások értékesítése, elsődlegesen IT hálózatok, hálózatbiztonsági megoldások terén
  • A gyártók termékeinek minimum presales szintű megismerése, az ismeretek naprakészen tartása, melyek elsődlegesen angol nyelvű forrásból, illetve külföldi tréningek által hozzáférhetők
  • Ügyfél igények felismerése, felmérése és azokra megoldási javaslatok kidolgozása együttműködve a mérnökökkel, disztribútorokkal, gyártókkal, a legújabb technológiai megoldások felkínálása
  • Ügyfelekkel több döntéshozói szinten tárgyalások bonyolítása, kapcsolati háló naprakész ismerete és ápolása
  • Saját látogatási terv kidolgozása, agilis munkavégzés, heti minimum 6 ügyféllátogatás megvalósítása, tudatos sales pipeline építés
  • A sales tevékenységet támogató marketing eszközök, kampányok megtervezésében való aktív részvétel. A pozíciót önálló marketing keret támogatja
  • Ajánlatok készítése, szerződések kötése, a pozícióhoz tartozó jelentési és adminisztratív feladatok ellátása
  • Elnyert projektek figyelemmel kísérése, projekt menedzsment támogatása

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett min. 5 év tapasztalat
  • Felsőfokú - lehetőleg szakirányú - végzettség
  • Jelentős ügyfélkezelési ismeret, tárgyalástechnikai jártasság
  • IT értékesítési szakmai tapasztalat és műszaki ismeretek
  • Önállóság, magas fokú elhivatottság, eredményorientáltság
  • Tervszerű, tudatos munkavégzés, hosszabb távú stratégiai gondolkodás
  • Fejlődésre, tanulásra való nyitottság és elkötelezettség
  • Proaktivitás, kreativitás, jó prezentációs képesség
  • Pozitív életszemlélet, nyitott személyiség, csapatszellem
  • Angol nyelv tárgyalási szintű szóbeli és írásbeli ismerete
  • "B" kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Releváns kapcsolati háló elsődlegesen a nagyvállalatok irányában
  • Meghatározó projektsikerek

Juttatások, ajánlat:

  • Stabil, versenyképes alapjövedelem és ösztönző rendszer
  • Kiemelkedő munkakörülmények, tervszerű munkavégzés
  • Vállalati gépjármű, céges telefon, laptop biztosítása
  • Állandó továbbképzések, fejlesztések, fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, összeszokott, tapasztalt, jó hangulatú csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Felsőfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Informatikai értékesítés
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Értékesítő/Kereskedő/Üzletkötő