Állásajánlat: GÉPKEZELŐ (BETANÍTOTT MUNKA) / Zala megye

Állásajánlat: GÉPKEZELŐ (BETANÍTOTT MUNKA)
Hivatkozási szám: MSTGEPKE-1030

Ügyfelünk 2001-ben alapított svéd cégcsoport magyarországi képviselete. Az utóbbi években az ország egyik LEGMODERNEBB NYOMDÁJÁVÁ fejlődött, ahol több mint 200 főt foglalkoztatnak.

Számukra keresünk most a zalalövői gyáregységbe TÖBB MŰSZAKOS munkarendbe GÉPKEZELŐ munkatársat, a kötészeti területre.

MEGKÖZELÍTÉS: CÉGES BUSZ

A MŰSZAKOK: hétfőtől péntekig 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00-ig.

Elsődlegesen olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik számára nem okoz gondot a több műszakos munkarend, valamint Zalaegerszeg, Őriszentpéter, Szombathely, Lenti és Zalalövő vonzáskörzetében rendelkeznek lakhellyel.

Feladatok:

  • Kötészeti gépkezeléssel kapcsolatos munkafolyamatainak elvégzése a legmagasabb szintű tudása szerint az előírt munkautasítások, illetve a munkatáska alapján,
  • A gyártott termékek folyamatos minőségi ellenőrzése,
  • A gép napi felülvizsgálata, a karbantartási feladatok elvégzése,
  • A géppel kapcsolatos műszaki és technikai jellegű problémák, hiányosságok, illetve hajtási hibák azonnali jelzése a műszakvezetőnek.

Elvárások:

  • Minimum 8 általános végzettség,
  • Megbízható, precíz munkavégzés,
  • Műszakos munkarend vállalása.

Juttatások, ajánlat:

  • Az alapbéren felül havonta nettó 23.000 Ft cafeteria - próbaidő alatt is visszamenőlegesen,
  • 60% műszakpótlék 18:00-06:00 óra között,
  • 100% túlóralapon felül szombati túlóráért +100%, vasárnapi túlóráért +150%,
  • Jubileumi pénzjutalom a céghez több éve lojális munkatársaknak,
  • Munkaruha, karácsonyi jutalom,
  • Határozatlan idejű jogviszony, stabil, hosszútávú munkalehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Zala megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérem küldje el magyar nyelvű önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Pozíció területei:

  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Betanított-/Szak-/Fizikai munka
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Gépkezelő/Operátor
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Egyéb fizikai/szakmunka
  • PÁLYAKEZDŐ / GYAKORNOK: Ajánlatok pályakezdőknek