Állásajánlat: GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

Hivatkozási szám: GYARTAST-1030

Szeretnél juniorként egy biztos hátterű cégnél dolgozni, ahol elsajátíthatod a szakmai fortélyait?
Esetleg senior vagy és szeretnéd eddig megszerzett tudásod és tapasztalatodat felfrissíteni egy új környezetben?
Van elektronikai gyártásban és folyamatos fejlesztéseben tapasztalatod?
Elkötelezett és elhivatott vagy a szakmád iránt?

HA, igen ez a lehetőség Neked szól, Jelentkezz most!

Partnerünk egy multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata. A tatabányai telephelyük 1997 óta működik, a dolgozók létszáma immár meghaladja az 1200 főt.

Az itthoni gyártóegység teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat.

Széles termékportfólióval rendelkeznek, fő felvevőpiacuk az autóipar és a telekommunikáció. Ha az autóipart vesszük példának, akkor ide elektronikai elemeket és multimédia kontrollereket gyártanak, melyeket a vezérlőegységekbe építenek be.

Bővülő csapatukba keresünk az alábbi pozícióba új kollégát:

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

Milyen feladataid lesznek?
  • AOI, SPI, AXI programok elkészítése próbagyártásra
  • Fejlesztési terv készítése és végrehajtása összhangban a gyár céljaival, különös tekintettel a false hibákra
  • Gépvalidációk elvégzése, dokumentálása
  • A  területéhez tartozó  KPI-ok (FPY, false hiba arány, folyamathoz köthető állásidő, SMT folyamatidő) folyamatos monitorozása, jelentés készítése, kiértékelése és fejlesztése
  • Gépek, folyamat- és gépképességének, felszereltségének biztosítása: SPI, AOI, AXI, offline inspekciós gépek
  • Gépek eszközeinek biztosítása és megfelelő állapot fenntartása
  • Futó termelés és NPI támogatása
  • Biztosítsa, hogy az új termék bevezetések során, a területére  eső feladatok végrehajtásra kerülnek, a cég folyamatainak és elvárásainak megfelelő minőségben
  • Folyamatos fejlesztési terv készítése és végrehajtása összhangban a gyár céljaival
  • Géptesztek elvégzése és dokumentálása

Milyen követelményeknek kell megfelelned?
  • Gépész, informatikai vagy elektronikai felsőfokú végzettség
  • 1-3 év elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
  • Inspekciós folyamatok alapos ismerete
  • Rendszerszemlélet, jó prezentációs képesség
  • Automotive és Telekommunikációs termékek gyártásában szerzett tapasztalat (APQP/PPAP)
  • Folyamatos fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office professzionális felhasználói szintű ismerete
  • Jó elemző és hibafeltáró képesség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Elektronikai ipari szabványok ismerete

Előnyben részesítünk, amennyiben vannak ismereteid az alábbiakban:
  • SMT folyamatok
  • Programozás

Milyen juttatási csomagban gondolkozhatsz?

  • Piacképes alapbér
  • 40 Ft/km bejárástámogatás
  • 17.000 Ft alap cafeteria + az alapbér 6%-a (készpénz, SZÉP kártya, óvodai / bölcsődei támogatás, kulturális és sport rendezvények)
  • 60 km-en túli költözés esetén az első két évben havi 82.000 Ft lakhatási támogatás (utána még három évig biztosítanak alacsonyabb összeget)
  • Dolgozói kedvezmény Tatabánya éttermeiben, edzőtermekben és országszerte több szálláshelyen
Munkavégzés helye:
  • Tatabánya
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, kérjük magyar és angol nyelvű önéletrajzoddal jelentkezz a rendszerünkön keresztül!