Állásajánlat: MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI VEZETŐ / Budapest

Állásajánlat: MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI VEZETŐ
Hivatkozási szám: MIRVEZET-1029

Partnerünk akkreditált kalibráló és vizsgáló laboratórium. Főbb tevékenységeik a mérőeszközök laboros és helyszíni kalibrálása, tisztaterek minősítése, gyógyszeripari berendezések és ellátórendszerek kvalifikálás, illetve szoftvervalidálás. Csapatukba új kollégát keresnek az alábbi pozíció betöltésére:

MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI VEZETŐ

Feladatok:

  • Tanúsított minőségirányítási rendszer fejlesztése, működtetése
  • ISO 17025 akkreditált státusz fenntartásából adódó feladatok ellátása
  • Belső audit előkészítése és megtartása
  • MIR kézikönyv naprakész állapotban tartása
  • Minőségirányítási eljárások készítése, bevezetése, időszakos felülvizsgálata
  • Kiadott dokumentumok, kalibrálási bizonyítványok, vizsgálati jelentések ellenőrzése

Elvárások:

  • Műszaki irányú végzettség
  • Minőségbiztosítási képzettség
  • Tapasztalat helyszíni műszeres mérésekben VAGY kalibráló laboratóriumi gyakorlat
  • Vezetői tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Jó kommunikációs készség (szóban és írásban is)
  • Precizitás

Juttatások, ajánlat:

  • Szakmai tapasztalatnak megfelelő alapbér
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, mobiltelefon, szükség esetén céges gépjármű)
  • Év végi bónusz

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar nyelvű szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Felsőfokú tanfolyam

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Minőségügyi vezető
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Egyéb
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Minőségbiztosítási mérnök
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Minőségirányítás / Rendszerek

Pozíciószint:

  • Középvezető / Menedzser