Állásajánlat: SENIOR ONLINE SALES MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: MSTOKMNH-1022

Budapesti online webáruház startup csapata keresi

SENIOR ONLINE SALES MUNKATÁRSÁT.

Adott egy jól működő webáruház de hiányzik egy láncszem a teljességhez.

Hogy mire gondolunk? Keressük a csapattagot, akinek a feladatai lesznek:
  • Éves online sales tervek kialakítása és teljesítése
  • Online értékesítési kampányok/akciók kialakítása, indítása és visszamérése a marketing csapat bevonásával
  • Online platformok összefogása, menedzselése és fejlesztése SEO szempontok figyelembevételével
  • Új online értékesítési csatornák és eszközök tesztelése és bevezetése
  • Kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal
  • Rendszeres kimutatások, statisztikák készítése
  • Hazai és nemzetközi trendek, innovációs lehetőségek, ötletek- rendszeres nyomon követése, kiértékelése

Téged keresünk:
  • Ha már dolgoztál online marketing és/vagy online sales területen és szereztél 3-5 év szakmai tapasztalatot – lehetőleg online termékértékesítési piacon
  • Ha eredményorientált vagy és a nehézségek még inkább motiválnak a megoldást megtalálásában
  • Ha még érzed magadban a lendületet és meg akarod mutatni, hogy mire vagy képes
  • Otthonosan mozogsz a digitális világban, ismered és használod a legújabb digitális megoldásokat és tool-okat
  • Amennyiben ezek ismerősen hangzanak: Google ads, Google Analytics, SEO/SEM, lead, CMS, html/css, mérőkódok, konverzió
  • Ha agilis vagy és tudsz projektszerűen gondolkodni, dolgozni és érted a számok nyelvét
  • Ha informatikai tudásod az átlag felhasználóinál erősebb
  • Ha angol tudásod tárgyalóképes és önálló, proaktív szeméyiség vagy

Gyere hozzánk  és mutasd meg mit tudsz!
  • Mi azok vagyunk akik ezt értékelni fogjuk
  • Mi azok vagyunk akik értékelik az Egyéniségeket, ahol Tehetségek vannak
  • Mi elébe megyünk a dolgoknak és innovatívak vagyunk

Ha úgy érzed, hogy a fenti elvárásoknak megfelelsz és szívesen nekivágnál a feladatnak, küldd el  magyar nyelvű szakmai önéletrajzodat !