Állásajánlat: FRÖCCSÖNTŐ ÜZEMVEZETŐ

Hivatkozási szám: MSTOFROC-1011

Megbízónkat 1960-ban alapították, mostanra  a téli és outdoor sportfelszerelések és lábbelik piacán piacvezető céggé nőtte ki magát.
Jelenleg 9 országban 19 gyártóüzemmel rendelkezik, összesen több, mint 1.400 főt foglalkoztat, termékei világszerte több mint 10.000 üzletben kaphatók.

Most számukra keresünk új munkatársat nagykállói összeszerelő üzemükbe
MŰANYAG FRÖCCSÖNTŐ ÜZEMVEZETŐ
pozícióba.

Feladatok:
  • 60 operátor  + 20 közvetett munkatárs koordinálása (gyártás, SL, asszisztensek)
  • Termelés hatékonyságának fenntartása, KPI (teljesítmény mutatók) meghatározása
  • A gyártóüzem munkatársainak szakmai támogatása (képzések)
  • 5S módszer alkalmazása, standard work
  • Technológia fejlesztésekre javaslattétel, ötletelés
Elvárások:
  • Min. műszaki középfokú végzettség
  • 8-10 év tapasztalat műanyagipari szektorban/fröccsöntői  területen
  • Ebből min. 3-5 év vezető tapasztalat
  • TPM módszertan és LEAN alapelvek ismerete
  • Erős középszintű angol (a felső vezetéssel a kommunikáció angol nyelven van)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Ms office felhasználói szintű ismeretek
Előny:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
Juttatások:
  • Piacképes bér +  13. havi bónusz
  • Céges gépjármű (magánhasználatra is)
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, mobiltelefon)
  • Stabil háttér, hosszútávú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Nagykálló

Amennyiben tapasztalatait tekintve megfelel az elvárásoknak és szimpatikus Önnek a lehetőség, úgy jelentkezéséhez kérjük csatolja frissített szakmai önéletrajzát!