Állásajánlat: ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS (Szombathely)

Hivatkozási szám: MSTOMNZG-1009

Partnerünk egy oktatási, felnőttképzési intézmény, számukra keresünk új munkatársat szombathelyi  irodájukba

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS
pozícióba.

Feladatok:
  • Az ügyfelek személyes fogadása, segítségnyújtás
  • Telefonok kezelése
  • Napi szintű irodai adminisztráció
  • Befizetések kezelése
  • Tanfolyamba léptetés és annak dokumentálása
  • Tanfolyamaink adminisztrációs hátterének biztosítása
  • Számítógépes adatrögzítés, táblázatok, kimutatások
  • Fogyóeszköz kezelése
  • Sokszorosítás
  • Könyvrendelések

Előny:
  • Irodai vagy ügyfélszolgálatban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Gyönyörű környezet
  • Nem iskolai háttér
  • Betanítás időszak
  • Fejlődési lehetőség
  • Egy szuper csapat tagja lehetsz!

Munkavégzés helye:
  • Szombathely

Munkavégzés ideje:
  • 9-18-ig

Ha szeretnél te is a csapatuk része lenni, úgy várjuk jelentkezésedet honlapunkon keresztül!