Állásajánlat: ÜZLETVEZETŐ

Hivatkozási szám: MSTOPNTG-1008

Partnerünk az YVES ROCHER a kozmetikai piacon olyan egyedülálló márkát képvisel, amely egyben Botanikusa, Termesztője, Gyártója és Forgalmazója saját szépségápolási termékeinek, így természetes és hatékony választást nyújt a nők minden bőrápolási igényére.

Számukra keresünk munkatársat

ÜZLETVEZETŐ
pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:
  • A márkabolt vezetése a cég előírásai, valamint a jogszabályokban meghatározott előírások alapján
  • Az eladói csapat irányítása, motiválása és munkaszervezése
  • A vásárlók magas színvonalú kiszolgálásának biztosítása
  • Az üzlet napi operatív működésének biztosítása, adminisztrációs feladatok ellátása
  • Aktív részvétel az értékesítésben
  • A törzsvásárlói program népszerűsítése
  • Árurendelés

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Legalább középfokú szakirányú kereskedelmi végzettség
  • Kereskedelemben szerzett üzletvezetői vagy üzletvezető helyettesi tapasztalat
  • Lelkes, csapatjátékos és emberközpontú attitűd
  • Energikus, motiváló személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Prémium márka képviselete
  • Lelkes, elhivatott csapat
  • Cafeteria

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el frissített önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével!