Állásajánlat: FRONTEND FEJLESZTŐ (HTML5, CSS)

Hivatkozási szám: MSTOFRON-1007

Partnerünk fejlesztik a világ egyetlen .NET platformon futó nyílt forrású ECM szoftverét. Ez az egyik legnagyobb teljesítményű vállalati tartalomkezelő rendszer, amely hihetetlen sebességgel tölt be akár 100 milliónál is több dokumentumot.

Csapatukba keressük új munkatársukat
FRONTEND FEJLESZTŐ (HTML5, CSS)

pozícióba, ügyfélprojektekben felmerülő fejlesztési feladatok ellátására.

INNOVATÍV / NAPRAKÉSZ TECHNOLÓGIÁK - EXKLUZÍV KÖRNYEZET ÉS MUNKAKÖRÜLMÉNYEK- NEMZETKÖZI PROJEKTEK

Feladatok:
  • Front-end komponensek fejlesztése saját UI-al vagy adott mockup alapján pixelpontosan
  • Megadott mockup-ból kóddá alakítás
Technológiák:
  • HTML5
  • CSS
  • Javascript framework-ök ismerete (pl. Angular, React.js, Aurelia)
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Legalább 3 év frontend fejlesztői tapasztalat (a fent felsorolt technológiákban)
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Nyitottság az új technológiák iránt
Amit Ügyfelünk kínál:
  • Igazi szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok
  • Naprakész technológiai háttér
  • Korlátozott Home Office lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest, Infopark
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését várjuk jelentkezését!