Állásajánlat: RAKTÁROS / Budapest

Állásajánlat: RAKTÁROS
Hivatkozási szám: MSTRAKTA-1004

Ügyfelünk Magyarország vezető villamossági anyag kereskedelemmel foglalkozó cége, mely 31 szaküzletével és 2 webáruházával már 26 éve meghatározó szereplője a villamossági piactérnek.

Folyamatosan bővülő csapatukba keresnek most RAKTÁROS munkatársat Budapestre.

Feladatok:

  • Vevői megrendelések alapján az áru összekészítése, összeválogatása,
  • Áru kiadása, átvétele, ellenőrzése,
  • Raktáron belüli anyagmozgatás,
  • Folyamatos leltár készítés,
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Raktározásban szerzett legalább 1 éves tapasztalat.

Előnyök:

  • Targonca kezelői jogosítvány.

Juttatások, ajánlat:

  • Az alapbéren felül bruttó 38.000 Ft cafetéria a próbaidő lejártát követően (visszamenőleg az első 3 hónapra is), műszakpótlékok.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Munkaidő: HÉTKÖZNAP 7:30-20:00 között, napi 8 órában, beosztás szerint - HÉTVÉGI MUNKAVÉGZÉS NINCS!
  • Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Raktározás/Készletezés
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Anyagmozgatás/Rakodás/Targonca