Állásajánlat: MÉRÉSTECHNIKUS/METROLÓGUS MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: METROLOG-1003

Kiismered magad a gyógyszeripar, elektronika világában?
Gyorsan képes vagy megtanulni a mérések, vizsgálatok célját és jól kezeled a mérőeszközöket?
Képes vagy megtalálni a megfelelő hangot a megrendelőkkel és önálló, felelősségteljes munkát végezni országos lefedettséggel?
Rendelkezel angol nyelvtudással?

Amennyiben a fenti kérdésekre igennel válaszoltál JELENTKEZZ, mert ez a lehetőség NEKED szól!

Ügyfelünk egy hosszú ideje sikeresen működő akkreditált kalibráló és vizsgáló laboratórium. Csapatuk mérőeszközök laboros és helyszíni kalibrálását, tisztaterek vizsgálatát, valamint gyógyszeripari berendezések és ellátóberendezések kvalifikálását egyaránt végzi.
Csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

MÉRÉSTECHNIKUS/METROLÓGUS MUNKATÁRS

Milyen követelményeknek kell megfelelned a pozíció betöltéséhez?
  • Műszaki végzettség (villamos,- vagy gépészeti területen szerzett legalább technikus képesítés)
  • Helyszíni vagy laborban végzett műszaki mérésekben szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • "B" kategóriás jogosítvány

Milyen feladataid lesznek?
  • Helyszíni kalibrálások, mérések, vizsgálatok végrehajtása
  • Mérési jegyzőkönyv készítése
  • Kapcsolattartás a Partnerekkel

Mit ajánl a Cég?
  • Szakmai fejlődés
  • Céges gépjármű
  • Céges laptop
  • Céges telefon
  • 13. havi fizetésnek megfelelő év végi jutalom
Munkavégzés helye: Országos Központ: Budapest

Munkaidő: 8 óra

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, magyar nyelvű szakmai önéletrajzoddal pályázz rá a rendszerünkön keresztül!