Állásajánlat: VEVŐSZOLGÁLATI CSOPORTVEZETŐ

Hivatkozási szám: MSTOVEVO-1003

Megbízónk az osztrák tulajdonú RAUCH, Európa egyik vezető gyümölcsfeldolgozó, gyümölcslégyártó és forgalmazó vállalatcsoportja. A cégcsoport magyarországi leányvállalata dinamikusan fejlődő, fiatal csapata élére keresünk

VEVŐSZOLGÁLATI CSOPORTVEZETŐ
pozícióba új munkatársat.

Feladatok:
  • Termékek értékesítésének operatív támogatása, a belföldi kiszállítások mindennapi zavartalan lebonyolításához szükséges feladatok elvégzése;
  • Vevői kapcsolattartás saját ügyfélkörrel, rendelésekhez kapcsolódó napi ügyintézés
  • Ügyfélorientált szemlélet megvalósítása
  • Készletfigyelés, készletoptimalizálás, termeléstervezésben aktív részvétel,
  • Kiszállítások nyomon követése, reklamációkezelés
  • A vevőszolgálati tevékenység struktúráinak és folyamatainak állandó optimalizálása, irányító és ellenőrző rendszerek biztosítása és fejlesztése
  • Vevőszolgálati csoport feladatainak koordinálása, menedzselése
  • Egyéni célkitűzések megalkotása, éves teljesítményértékelések levezénylése
  • Havi/heti riportok, statisztikák összeállítása
  • Kapcsolattartás és folyamatos információáramoltatás a társosztályokkal (pl. raktár, pénzügy, marketing), logisztikai szolgáltatókkal (pl.külső raktárak, szállítmányozók)
  • Projektekben történő aktív részvétel
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Középszintű angol nyelvismeret
  • Min. 2 év vezetői tapasztalat hasonló pozícióban
  • MS Office (főként Excel) felhasználó szintű ismerete
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Döntéshozatali képesség
  • Önálló munkavégzés, precizitás, felelősségtudat
  • Csapatmunkára való képesség, terhelhetőség
Előnyök:
  • FMCG tapasztalat
  • SAP SD / MM modul ismeret
  • EKÁER ismeret
Juttatások:
  • Versenyképes alapbér és juttatási csomag, egészségbiztosítás
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • 25 éve a magyar piacon lévő, folyamatosan fejlődő, stabil cég amely hosszútávon tud munkahelyet biztosítani a számodra
  • Jó hangulat és kellemes munkakörnyezet
  • Gyümölcsöző csapatszellem
  • Csapatépítő programok, céges rendezvények
  • Kiemelkedő teljesítmény díjazása
Munkavégzés helye:
  • Budapest 17. kerülete - Tömegközlekedéssel könnyedén megközelíthetőek (Keleti, Örs vezér tér felől többféle járattal)
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed kérlek küldd el számunkra frissített önéletrajzodat!