Állásajánlat: ÁRUFELTÖLTŐ / ÁRUSZÁLLÍTÓ

Hivatkozási szám: MSTOARUF-1001

Magyar tulajdonú zöldség-gyümölcs kiskereskedelemmel foglalkozó megbízónknak keresünk online kiszállítási területére

ÁRUFELTÖLTŐ / ÁRUSZÁLLÍTÓ

pozícióba új munkatársat, akár azonnali belépéssel.

Juttatások:
  • Bérezés akár nettó 300.000 Ft tapasztalat függvényében + heti BÓNUSZ
  • Bérlet támogatás vagy üzemanyag térítés
  • 25 éve működő, modern eszközökkel felszerelt munkahely
  • Kiszámítható munkarend

Feladatok:
  • Üzlethelyiség árukészletének folyamatos feltöltése, eladó munkájának segítése
  • Raktárak és környezet rendben tartása
  • Meghatározott napokon áruszállítás 3,5 tonnás kisteherautóval Nagykovácsi, Remeteszőlős, Adyliget, Budapest II. kerület körzetében

Amit elvárunk:
  • B kategóriás jogosítvány
  • Udvarias kommunikáció
  • Megbízhatóság

Munkavégzés:
  • Nagykovácsi (Budapest II. kerület vonzáskörzete / 63-as busszal megközelíthető)

Jelentkezéséhez kérjük csatolja önéletrajzát.