Állásajánlat: KARBANTARTÓ TECHNIKUS

Hivatkozási szám: MSTOKARB-1001

Megbízónk amerikai tulajdonban lévő autóipari termelő vállalat.Fiatalos csapatukba keresünk, növekvő gyártási kapacitásuk támogatása érdekében

KARBANTARTÓ TECHNIKUS
munkatársat.

  • Szeretnél szakmailag fejlődni egy remek csapat részeként?
  • Modern, kiváló munkakörülményekre vágysz?
  • Akkor nincs más teendőd, jelentkezz!
Feladatok:
  • Gépek, berendezések módosítása, átépítése, fejlesztése
  • Újonnan létesülő célgépek gépészeti, elektronikai összeszerelése
  • Időszakos karbantartások elvégzése a karbantartási utasításoknak megfelelően
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Középfokú elektronikai vagy gépész végzettség
  • Legalább 1 év karbantartásban szerzett tapasztalat gyártási területen
  • Robotok legalább alap szintű ismerete (Fanuc, Wittmann, Kuka)
  • Kimagasló problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzés
  • 4 műszakos munkarend vállalása
Előnyt jelent:
  • Karbantartásban szerzett tapasztalat,
  • PLC programok ismerete (Omron, Siemens)
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bér, alapbéren felüli juttatásokkal, választható cafetéria juttatások, bérlettámogatás
  • Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődés
  • Kiváló csapat
Munkavégzés helye:
  • Halásztelek
Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz rá frissített önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!