Állásajánlat: KÖNYVELŐ

Hivatkozási szám: KONYVELO-0930

Ki a megbízónk?

Partnerünk, egy budapesti (VI. kerület), több mint 20 éve sikeresen működő könyvelőiroda. Kiegyensúlyozott, nyugodt légkörű, családias létszámú csapatukba keresünk most tapasztalattal rendelkező, új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

KÖNYVELŐ

Munkakör:
  • Könyvelőirodában ellátandó könyvelői feladatok
Ön a megfelelő jelölt a pozícióra, ha rendelkezik az alábbiakkal:
  • 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Legalább szakirányú OKJ végzettség
  • Naprakész ismeretek a hatályos törvények és előírások ismeretében társaságok könyvelése területén
  • Magabiztos tudás a könyvelőprogramok, NAV bevallási rendszerek területén
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Önálló munkavégzésre való képesség teljes körű könyvelési területen
A kiválasztásnál előnyt jelent:
  • RLB program ismerete

Mit kínál a cég?

  • Tapasztalatnak megfelelő, piacképes bérezés
  • 13. havi bér
  • Rugalmas, túlóramentes munkaidő
  • Kiegyensúlyozott, nyugodt légkör
  • Betanulási lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!