Állásajánlat: HORECA STRATÉGIAI IGAZGATÓ / Budapest

Állásajánlat: HORECA STRATÉGIAI IGAZGATÓ
Hivatkozási szám: MSTSTRAT-0926

Partnerünk a magyar energiaital piac egyik legmeghatározóbb szereplője, 2010 óta a piacvezető cégek között szerepel itthon dinamikus, töretlen fejlődésének köszönhetően.

Nemzetközi terjeszkedésük is jelentős, immár több, mint 50 országban élvezhetik a fogyasztók a magyarországi gyárban előállított termékeket.

Most egy teljesen új HORECA területi képviselői csapat létrehozatalára és koordinációjára keresünk budapesti irodájukba egy vezetőt az alábbi pozícióba:

HORECA STRATÉGIAI IGAZGATÓ

Feladatok:

  • Egy teljesen új értékesítési terület kialakítása a cégen belül,
  • Egy 12 fős HORECA területi képviselői csoport kialakítása (a felvételtől kezdődően) és munkájuk koordinálása,
  • Országos HORECA üzleti, marketing-és promóciós terv elkészítése,
  • Országos éttermi partnerkapcsolatok kialakítása, a saját gyártású termékkör értékesítésének koordinációja.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai kereskedelmi vagy gazdasági végzettség,
  • Legalább 3-5 éves vezetői tapasztalat HORECA területen,
  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • Élő HORECA kapcsolatok,
  • Utazási hajlandóság.

Juttatások, ajánlat:

  • Vezetői pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Céges autó magánhasználatra is (BMW3).

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • A pozíció, főként az első időszakban, amíg a terület kiépítése zajlik, országos szinten több utazással is jár.

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Vezetői pozíciók
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Piacelemzés/Üzletfejlesztés
  • VEZETŐI POZÍCIÓK: Egyéb vezetői pozíciók
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Egyéb