Állásajánlat: SENIOR ACCOUNTANT / Pest megye

Állásajánlat: SENIOR ACCOUNTANT
Hivatkozási szám: SENACCOU-0925

Partnerünk Magyarország vezető gabona-, fehérje- és takarmánykereskedelmi cége. Számviteli csapatának további erősítésére új munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

SENIOR ACCOUNTANT

Munkavégzés helye: Pilisvörösvár

Feladatok:

  • Számviteli vezető munkájának segítése
  • Külföldi leányvállalatok számviteli munkatársainak segítése
  • Könyvvizsgálók által kért anyagok összeállításában való részvétel
  • Audit projektek segítése
  • Havi, negyedéves, éves zárási feladatokban való aktív részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú, lehetőleg szakirányú végzettség
  • Könyvelői területen szerzett gyakorlat (min. 3 év)
  • Középfokot meghaladó szintű, aktív ANGOL nyelvtudás
  • Terhelhetőség, precizitás
  • Strukturális látásmód

Előnyök:

  • IFRS ismerete
  • Kimagasló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Magasfokú stressztűrő képesség
  • Nagyvállalati tapasztalat
  • Utazási hajlandóság (elsősorban szomszédos országokba)

Juttatások, ajánlat:

  • Egy jelentős háttérrel és magyarországi múlttal rendelkező cég
  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes jövedelem, eredményes munkavégzésért versenyképes jövedelemcsomag
  • Innovatív cégkultúra
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Családbarát munkahely

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (teljes körű könyvelés)
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Főkönyvelő
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (SSC/BSC/részterület)

Pozíciószint:

  • Beosztott