Állásajánlat: MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ (ÉPÜLETAUTOMATIKA)

Hivatkozási szám: MSTOMUSZ-0924

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő, épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat. Saját műhelyükben vállalják a különféle elosztószekrények gyártását a legegyszerűbb lakáselosztóktól az épületautomatika elosztókon keresztül akár a 3200A-es sínes főelosztókig. Elosztószekrényeiket főként Schneider, Siemens, Rittal és ABB elemekkel építik. Az erősáramú és automatika szekrényeket a helyszínen telepítik, kábelezik és beüzemelik.

Csapatukba keressük az új munkatársat

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ
pozícióba épületautomatikai területre.

Feladatok:
  • Az épületautomatika, füstmentesítő és párásító rendszerekre árajánlat adása
  • Az ajánlatkérő részére ajánlatok elkészítéséhez szükséges információk begyűjtése, műszaki egyeztetés, igényfelmérés alvállalkozói ajánlatok bekérése, értékelése
  • Egyeztetés az ajánlatkérővel, amennyiben szükséges helyszíni felméréssel
  • Árajánlat tartalmának műszaki és költség optimalizálása
  • Szerződéses feltételek egyeztetése, szerződések előkészítése
  • Megnyert projekteknél műszaki támogatás
  • Kapcsolattartás partnerekkel, illetve társosztályokkal
Elvárások:
  • Villamosmérnök végzettség
  • Ajánlatkészítésben, vagy műszaki előkészítőként szerzett tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeret (Excelben függvények használata)
  • Dinamikus és kreatív személyiség
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyök:
  • Építőipar/épületautomatika területén szerzett tapasztalat
  • Alap makrózási ismeretek
  • Schneider és Siemens termékpaletta ismerete
Amit nyújtanak:
  • Piacképes jövedelem + cafeteria
  • Céges telefon, laptop (magánhasználatra is)
  • Szakmai fejlődési lehetőség (izgalmas, kihívást jelentő projektek, szakmai tanfolyamok)
Munkavégzés helye:
  • Budapest X. kerületében található a cég központja, de alkalmanként helyszíni felmérés esetében országosan is előfordulhat a munkavégzés

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, úgy várjuk jelentkezését frissített, szakmai önéletrajza feltöltésével honlapunkon keresztül!