Állásajánlat: BELSŐ ELLENŐR / Budapest

Állásajánlat: BELSŐ ELLENŐR
Hivatkozási szám: BELSOELL-0923

Ha beszélsz románul VAGY szlovákul és szeretnél egy ágazatában piacvezető kereskedelmi vállalatnál dolgozni, hirdetésünk Neked szól!

Dinamikusan fejlődő fiatalos csapatba új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

BELSŐ ELLENŐR (román vagy szlovák nyelvtudással)

Feladatok:

  • Kereskedelmi egységeink és logisztikai központunk működésének ellenőrzése
  • A vállalat áruforgalmi folyamatainak felügyelete, betartatása
  • Ellenőrzéssel kapcsolatos kiküldetések (átlag havi 1 hét) teljesítése
  • Leltárak felügyelete, ellenőrzése
  • Javaslattétel a hiányosságok felszámolására

Elvárások:

  • Rendelkezel román VAGY szlovák nyelvtudással
  • Magabiztosan kezeled az MS Office programokat
  • Megbízhatónak, határozottnak tartod magad, továbbá precíz, felelősségteljes munkavégzés jellemez

Előnyök:

  • Műszaki érdeklődés, autóalkatrész ismeret

Juttatások, ajánlat:

  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres nagyvállalatnál, biztos jövedelemmel
  • Családbarát munkaidő heti 40 órában, szabad hétvége
  • Vállalati kedvezmények, mobiltelefon (magán használatra is), laptop, ruházat
  • Innovatív és professzionális munkakörnyezet, támogató csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Középfokú tanfolyam

Nyelvtudás:

  • Román Középfok szóban és írásban
  • vagy
  • Szlovák Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Minőségirányítás / Rendszerek
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Minőségbiztosítás/Minőségirányítás/Ellenőrzés
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Egyéb
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Minőségellenőr / operátor

Pozíciószint:

  • Beosztott