Állásajánlat: IT ALKALMAZÁS TÁMOGATÓ / Pest megye

Állásajánlat: IT ALKALMAZÁS TÁMOGATÓ
Hivatkozási szám: ITALKTAM-0918

Ki a megbízónk?

Nagyvállalat keres pilisvörösvári irodájának fiatalos lendületű IT osztályára új kollégákat az alábbi pozíció betöltésére:

IT ALKALMAZÁS TÁMOGATÓ (1st and 2nd level)

Feladatok:

  • „IFS” ERP rendszer támogatása (1st, 2nd, 3rd level)
  • „IFS” ERP rendszer fejlesztése a rendelkezésre álló eszközökkel
  • Adattárház üzemeltetése
  • Hibakeresés, problémák megoldása
  • Dokumentálás

Elvárások:

  • Minimum szakirányú OKJ-s végzettség
  • T-SQL ismerete (MSSQL, ORACLE, stb.)
  • Alapfokú programozói ismeretek
  • 3-5 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Napi 8 órás munkavégzés (esetleg eltolt munkarend)
  • Csapatjátékos attitűd
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés

Előnyök:

  • VBA mély ismerete
  • „IFS” ERP ismerete
  • JAVA ismerete
  • Powershell ismerete
  • BI rendszerek ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • Stabil háttér és dinamikus csapat
  • Feladat- és tudásarányos bérezés

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Egyéb információk:

  • Munkavégzés pontos helye: Pilisvörösvár
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Középfokú tanfolyam

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: IT Support/Helpdesk
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Adatbázis szakértő / Specialista

Pozíciószint:

  • Beosztott