Állásajánlat: RAKTÁROS (IKEA SOROKSÁR)

Hivatkozási szám: MSTOPNHG-0918

Megbízónk az IKEA, svéd multinacionális bútorkereskedelmi hálózat. Soroksári áruházukba keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

RAKTÁROS

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest XXIII. kerület, Soroksári bevásárlópark
Tömegközlekedéssel megközelíthető a  135-ös és 123-as busszal vagy Havannáról az Auchan busszal

MUNKAREND: 8 órás munkarend (délelött, délután és éjszakai műszak)

BÉREZÉS:
Elérhető bruttó kezdő bér akár 300.000 Ft + pótlékok (végzettségtől, tapasztalattól és műszakoktól függően)
Szombati és vasárnapi pótlék (50%)
Éjszakai pótlék (este 8 órától 20% )
IKEA vásárlási kedvezmény (15%)
Választható cafeteria csomagok
Éves bónusz
Bejárás támogatás
Help csomag (jogi, orvosi segítségnyújtás)
Nyugdíj program
Dolgozói ajánlási rendszer, amivel még többet kereshetsz

MIÉRT JÓ EZ NEKED?
Teljesen bejelentett állás
Tiszta, klimatizált, modern környezetben való munkavégzés
Ingyenes továbbképzés targoncavezetői jogosítvány megszerzéséhez
Támogatott étkezés, ingyenes kávé, tea és üdítő
Jó hangulatú munkakörnyezet és összetartó csapat
Fejlődési és különböző karrier lehetőség

MILYEN FELADATAID LESZNEK:
Árumozgatási feladatok
Adminisztráció
Vásárlók rendeléseinek pontosan és időben való összekészítse

MIKET VÁRUNK TŐLED:
Olyan csapatjátékost keresünk, aki lelkesedik a logisztika és az IKEA-termékek iránt
Fizikai alkalmasság

ELŐNY, HA VAN:
Targoncavezetői jogosítvány
Targonca vezetésben szerzett gyakorlati tapasztalat
Raktári munkában szerzett tapasztalat

Pályázatához kérjük csatolja frissített önéletrajzát!