Állásajánlat: ÜZEMVEZETŐ

Hivatkozási szám: MSTOPMJN-0917

Megbízónk innovatív, dinamikusan fejlődő vállalkozás, amely mezőgazdasági mikrobiológiai készítmények gyártásával foglalkozik.
Egyedi gyártású üzemükben a jelen kor legfejlettebb eszközeivel, technológiáival rendelkeznek, miközben folyamatos kutatás-fejlesztést végeznek a talajjal kapcsolatban.

Számukra keresünk BESZTERECI ÜZEMÜKBE

ÜZEMVEZETŐT

Főbb feladatok:
  • Közreműködés a magas minőségű termékek gyártásában
  • A gyártáshoz szükséges alapanyag beszerzés, szállítókkal való kapcsolattartás
  • A gyártási technológia feltételeinek biztosítása
  • Beruházásokkal kapcsolatos projekt menedzsment feladatok
  • Üzleti kommunikáció felső vezetőkkel
  • A tervek alapján kitűzött célok, mutatók elérése
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:
  • Műszaki és/vagy agrár területen végzett főiskola/egyetem
  • Műszaki területen jártasság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Előnyt jelent:
  • Szakmai tapasztalat az agráriumban

Ami kínálunk:
  • Hosszú távú munkalehetőség, egy fiatalos, lendületes, feladatorientált csapatban
  • Szakmai kihívások
  • Folyamatos fejlődési lehetőség biztosítása
  • Versenyképes jövedelem
  • Összetartó csapat, nyugodt légkör

Munkavégzés helye:
  • Beszterec

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz magyar nyelvű szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!