Állásajánlat: MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ (ÉPÍTŐIPAR)

Hivatkozási szám: MUSZAERT-0917

Szívesen dolgozna egy multinacionális cég alkalmazásában?

Szeretne olyan lehetőséget találni, ahol távmunkában, rugalmas munkaidőben dolgozhat?

Rendelkezik legalább 5 éves, építőipari értékesítésben szerzett szakmai tapasztalattal, valamint élő kapcsolatrendszerrel az iparágban?

Emellett angolul is magabiztosan kommunikál?

Amennyiben minden kérdésre igennel felelt, jelentkezzen, hiszen ez a lehetőség Önnek szól!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Ügyfelünk egy multinacionális, világvezető cégcsoport része Magyarországon az építőipari kiegészítő termékek területén.
Magyarországi értékesítési csapatukba keresünk angolul jól beszélő, az építőipari értékesítésben jártas szakembert budapesti központtal, az alábbi pozíció betöltésére:

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ (ÉPÍTŐIPAR)

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie a pozíció betöltéséhez?
  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • 5-8 éves építőipari területen szerzett értékesítői gyakorlat, és elért eredmények
  • Építőipari tervezők ismerete, élő kapcsolatrendszer
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás - mely a külföldi vezető miatt elengedhetetlen feltétele a pozíció betöltésének
  • Jó kommunikációs készség, önálló, proaktív hozzáállás, rugalmas munkavégzés

Előnyt jelent...
  • Építőipari végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Milyen feladatok várnak Önre?
  • A magyarországi (főleg budapesti) értékesítési tevékenység ellátása, az anyavállalat által meghatározott sales stratégia megvalósítása
  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • Új ügyfelek akvirálása, értékesítési csatornák kiépítése, új szerződések megkötése
  • Meghatározott célszámok teljesítése
  • Tervezők rendszeres látogatása
  • Viszonteladókkal rendszeres tárgyalások lebonyolítása
  • Disztribútorok látogatása

Milyen juttatások várják a pozícióért cserébe?
  • Kiemelkedő alapbér
  • Év végi bónusz
  • Céges laptop, telefon, Ipad, nyomtató
  • Céges autó
  • Rugalmas munkaidő
  • Távmunka

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, várjuk jelentkezését magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!