Állásajánlat: HR MENEDZSER (BUDAÖRS)

Hivatkozási szám: MSTOLKMN-0916

Szeretsz jó hangulatban, inspiráló környezetben dolgozni, ahol mindig van mit tenni?
Csatlakozz az IKEA menedzsment csapatához!

HR MENEDZSER (BUDAÖRS)
munkatársakat keresünk az IKEA budaörsi áruházába.

Milyen feladataid lesznek?
  • Stratégiai vezetés és regionális célok megvalósítása
  • Szervezetfejlesztés és belső kommunikáció irányítása
  • A munkatársak megtartására és elégedettségének növelésére irányuló projectek vezetése
  • A terület 4 legfontosabb feladatának koordinálása (kompetencia fejlesztés, adminisztráció, beosztás tervezés, vezetők fejlesztése)
  • Utánpótlás tervezés és megvalósítás
  • Coach és mentor a vezetők részére
  • Innovatív fejlesztő a HR területen

Szívesen várunk Téged, ha rendelkezel:
  • Főiskolai végzettséggel (szakirány előny)
  • Minimum 3-5 év HR vezetőként hasonló kiskereskedelmi szektorban szerzett tapasztalattal
  • Aktív angol középfokú nyelvtudással írásban és szóban (napi szintű használat szóban és írásban)
  • Változáskezelési gyakorlattal
  • Erős vezetői kompetenciával, gyorsan változó környezetből
  • Project szemlélettel
  • Coach ismeretekkel

Mit nyújtunk cserébe:
  • Home office
  • IKEA vásárlási kedvezmény
  • Választható cafeteria csomagok
  • Éves bónusz
  • Bejárás támogatás
  • Help csomag (jogi, orvosi segítségnyújtás)
  • Nyugdíj program

Munkaidő:
  • Rugalmas, törzsidő: 8-16:30

Munkavégzés helye:
  • Budaörs

Amennyiben szimpatikus számodra a lehetőség, várjuk jelentkezésed frissített magyar és angol nyelvű önéletrajzod elküldésével, honlapunkon keresztül.