Állásajánlat: IT TANÁCSADÓ (AUTOMATIZÁLÁS)

Hivatkozási szám: ITTANACS-0911

Szeretnél egy világszinten elismert multinacionális vállalat csapatához tartozni?

Rendelkezel legalább 4 éves, automatizálási területen szerzett szakmai tapasztalattal?

Emellett angol nyelvtudásod is magabiztosan használod?

Amennyiben a feltett kérdésekre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen téged keresünk Megbízónk számára!

Mit lehet tudni Partnerünkről?

Megbízónk egy multinacionális gyártó cég leányvállalata, amely informatikai és logisztikai tanácsadást nyújt az anyavállalat számára.
Bővülő csapatukba keresünk most munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

IT TANÁCSADÓ (AUTOMATIZÁLÁS)

Milyen feladatok várnak Rád?
  • Az Automatizált Anyagkezelési Rendszer telepítése a vállalat gyártó egységében
  • A Rendszer üzemeltetése, az üzemeltetésért felelős csapat irányítása
  • IT szolgáltatás nyújtása
  • Riportok, statisztikák, kimutatások készítése (angol nyelven is!)
  • Adatok kezelése Excelben és a vállalatirányítási rendszerben

Milyen elvárásoknak kell megfelelned a pozíció betöltéséhez?
  • Legalább középfokú, szakirányú műszaki végzettség
  • Minimum 4 éves, automatizálási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Precíz, megbízható munkavégzés, magas fokú rugalmasság és terhelhetőség
  • Csapatmunkára való nyitottság

Előnyt jelent…
  • Felsőfokú iskolai végzettség (IT/mérnöki területen)
  • Programozási ismeretek

Milyen juttatások várnak a munkádért cserébe?
  • Alapbér + teljesítmény arányos bónusz
  • Étkezési támogatás
  • Bejárás támogatás
  • Jelenléti bónusz
  • Baleset- és életbiztosítás
  • Rugalmas munkaidő és home office lehetőség
  • Szakmai tréningek

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, várjuk jelentkezését szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület / a gyártó cég pest megyei telephelye