Állásajánlat: KERESKEDELMI KOORDINÁTOR

Hivatkozási szám: MSTOLKJN-0909

Partnerünk sikeres multinacionális vállalat, új európai légkondícionáló üzletáguk back office csapatát jelenleg Budapesten alakítja ki.

Számukra keresünk új kollégákat

KERESKEDELMI KOORDINÁTOR
pozícióba.

Ha szeretnél egy kis létszámú nemzetközi, családias csapatban dolgozni, ahol biztosított az innovatív környezet, a szakmai fejlődés és szereted a sokrétű feladatokat, akkor most érdemes jelentkezned!

Feladatok:
  • Disztribútorokkal történő e-mailes, telefonos kapcsolattartás
  • Rendelések rögzítése, nyomonkövetése, visszaigazolása SAP-ban
  • Készletellenőrzés és -tervezés, termékrendelés
  • Értékesítéshez kötődő adminisztratív tevékenység ellátása, pl. számlák rögzítése, hitelkeret nyilvántartás kezelése
  • Szállítás megrendelése, egyeztetése a logisztikai partnerekkel
  • Értékesítő kollégák munkájának támogatása Európa szerte

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • 2-3 év kereskedelmi adminisztráció területén szerzett tapasztalat valamilyen műszaki területen
  • Aktív, magabiztos, erős középszintű angol nyelvtudás - napi munkavégzéshez szóban és írásban is elengedhetetlen, mivel a kollégák nagy része külföldről várja majd a segítséged
  • Felhasználó szintű SAP ismeretek és MS Office tudás
  • Pontosság, precizitás
  • Megoldásorientált, proaktív hozzáállás, mely ügyfélbarát szemlélettel párosul
  • Kiváló kommunikációs képesség

Előnyként értékeljük:
  • Felsőfokú végzettség
  • Német nyelvtudás
  • Légkondícionáló termékkör kapcsán szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál:
  • Kiemelkedő bérezési lehetőség
  • Hosszú távú együttműködés
  • Részt vehetsz egy sikeres vállalat új üzletágának elindításában
  • Kis létszámú, támogató nemzetközi csapat és barátságos munkakörnyezet
  • Szakmai képzések, folyamatos fejlődés biztosítása - akár külföldi képzési lehetőséggel
  • Változatos, érdekes feladatok

Munkavégzés helye:
  • Budapest, XV. kerület - Pólus Centerhez közel, akár tömegközlekedéssel is megközelíthető.

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, MAGYAR és ANGOL nyelvű önéletrajz csatolásával jelentkezhetsz!