Állásajánlat: RECEPCIÓS

Hivatkozási szám: MSTORECE-0904

1998 óta pénzintézeti, befektetési szolgáltatói piacon tevékenykedő, IT rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével, valamint tanácsadással foglalkozó, dinamikusan fejlődő szoftverház csapatának bővítéséhez keresünk munkatársat

RECEPCIÓS

munkakörbe.

Feladatok:
  • Bejövő telefonhívások fogadása
  • Üzenetek átvétele és átadása
  • Segítségnyújtás a kollégáknak ad hoc jelleggel,
  • Egyéb ügyviteli és adminisztratív tevékenységek ellátása
  • Tárgyalások megszervezése
  • Vendégek fogadása, tájékoztatása, kiszolgálása
  • Iratok, levelek érkeztetése, kiküldése

Elvárások:
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret (telefonon, élőszóban és írásban egyaránt)
  • MS Office használat (Word, Excel, PowerPoint)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Aktív, agilis hozzáállás
  • Pontosság, precizitás
  • Ápolt, igényes megjelenés
  • Jó szervező és koordináló képesség
  • Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség

Előny:
  • Hasonló területen szerzett legalább 1-2 éves gyakorlat
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:
  • Nagy múltú nemzetközi cég
  • Nyitott, dinamikus munkahelyi légkör
  • Modern, jól megközelíthető iroda
  • Változatos munkakör (magyar és nemzetközi ügyfelek)

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Jelentkezéséhez kérjük magyar és angol nyelvű önéletrajzát csatolja.