Állásajánlat: ÜGYVEZETŐI ASSZISZTENS

Hivatkozási szám: UGYVEZET-0903

Részmunkaidős Álláslehetőség !!!

Partnerünk egy olyan 12 éves futárszolgálat, amely a világ összes országába szállít csomagokat.
Nemcsak a klasszikus futárszolgálatoktól megszokott lehetőségekkel foglalkozik, hanem a szakmában egyedülálló szolgáltatásokkal és garanciákkal is szolgálják Partnereik kényelmét és nyugalmát.

Bővülő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Ügyvezetői asszisztens

Elvégzendő feladatok:
  • Hivatalos okmányok beérkeztetése
  • Levelek megválaszolása
  • Szerződések előkészítése, aktualizálása
  • Adminisztratív teendők elvégzése
  • Prezentációk készítése
  • Vendégek fogadása
  • Céges rendezvények szervezésében való részvétel
Elvárások, amelyek szükségesek a pozíció betöltéséhez:
  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Min. 2-3 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • Word, Excel, Powerpoint, Outlook ismerete
  • Jó szervezőkészség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyök:

  • Logisztika területén szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret

Juttatások:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Medicover egészségpénztár hozzájárulás
  • Home office lehetőség

Munkaidő: Napi 4 óra

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!