Állásajánlat: SZERVIZTECHNIKUS (IRODAI NYOMTATÓ/FÉNYMÁSOLÓ)

Hivatkozási szám: SZERVIZT-0902

Szerviztechnikus álláslehetőség!

Partnerünk magyar tulajdonú cég, 1998 óta meghatározó szereplők az irodatechnika gyártás és értékesítés piacán. Magyar leányvállalatuk mellett Romániában is megtalálhatóak.

Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk most egy új kollégát az alábbi pozícióba:

SZERVIZTECHNIKUS

Milyen feladatok várnak Önre?
  • Irodai nyomtatók/Fénymásolók hardver oldali szervizelése
  • Gépek telepítése
  • Hibák elhárítása

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie?

  • Irodai nyomtatók hardver oldali szervizelésében szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Képes a műszaki problémák felmérésére, önálló megoldás keresésére

Mi jelenthet előnyt jelentkezése során?

  • Angol nyelvtudás
  • Szakmunkás végzettség
  • Xerox, Kyocera, Ricoh nyomtatógépek ismerete

Mit kap munkájáért cserébe?

  • Céges autó magánhasználatra is
  • Rugalmas munkaidő
  • Céges mobiltelefon, laptop
  • Növekvő alapbér a próbaidő lejártát követően
  • Előrelépési lehetőség-szoftver oldali szervizelésre való betanítás

Munkavégzés helye: Miskolc és környéke (50-60 km-es körzet)

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül.