Állásajánlat: MŰSZAKI KOORDINÁTOR

Hivatkozási szám: MUSZAKIK-0826

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban 85000 jól képzett alkalmazott összesen 1800 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát.
A cégcsoport magyarországi leányvállalata 1991 óta működik Magyarországon. A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.

Bővülő csapatukba keresnek most elkötelezett munkatársat
MŰSZAKI KOORDINÁTOR
munkakörbe.

Munkavégzés helye: Budapest

Az alábbi feladatok várnak Önre:
  • Árajánlatok készítése, kiadása;
  • Vizsgálatok előkészítése, információ továbbítása a laborok felé;
  • Helyszíni ellenőrzések megszervezése;
  • Telefonos és írábeli kapcsolattartás ügyfelekkel, alvállalkozókkal, külföldi kollégákkal, laborokkal;
  • Számlázással, iktatással kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése;
  • Bejövő számlák ellenőrzése;
  • Jegyzőkönyvek elkészítése, ellenőrzése.

Ami szükséges a pozíció betöltéséhez:
  • Felsőfokú végzettség műszaki vagy gazdasági területen;
  • 1 - 3 éves munkatapasztalat hasonló munkakörben;
  • Angol nyelv-tudás szóban és írásban;
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete;
  • Határozottság;
  • Jó szervező készség;
  • Megosztott figyelem (multitasking).

Amit kínálunk:
  • Hosszútávú munkalehetőség;
  • Stabil, nagyvállalati háttér;
  • Változatos feladatok;
  • Fiatalos, lendületes, innovatív csapat;
  • Megbízhatóság;
  • Korrekt fizetés, juttatások.
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül.