Állásajánlat: BERUHÁZÁSI MÉRNÖK (GYÁRTÓKÖRNYEZET) / Veszprém megye

Állásajánlat: BERUHÁZÁSI MÉRNÖK (GYÁRTÓKÖRNYEZET)
Hivatkozási szám: MSTBERUH-0815

Élelmiszeripari gyártó partnerünk neve hosszú évtizedek óta garanciát jelent a kiváló minőségre, a magyar szaktudás a nemzetközi háttérnek köszönhetően kiegészült nemzetközi sajtgyártó ismeretekkel is.

Olyan közkedvelt piacvezető sajtmárkák gyártóját érdemes elképzelni, mint a Medve, a Tihany Válogatás, a Karaván vagy a Pannónia.

Veszprémi gyártóegységükbe keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

BERUHÁZÁSI MÉRNÖK

Az elmúlt időszakban háromszorosára tudták növelni eddigi termelésüket, így az fő fókusz a gyártósorok automatizálására és bővítésére, valamint az üzemi egységek bővítésére, új egységek létrehozatalára fog helyeződni.

Feladatok:

  • Beruházási projektek gépészeti oldalról történő vezetése,
  • Beruházási tervdokumentációk, műszaki tervek és engedélyezési kérelmek készítése,
  • Árajánlatok bekérése, szerződések előkészítése,
  • Projektek pénzügyi keretének nyomon követése, felügyelete,
  • Teljesítésigazolások és számlák kezelése,
  • Projektek átadásának-átvételének lebonyolítása, felmerülő reklamációk kezelése,
  • Javítási, karbantartási munkák szervezése, ellenőrzése,
  • Hatósági ügyek intézése, koordinálása.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség,
  • Legalább 2-3 éves tapasztalat beruházási projektekben gyártókörnyezetben (gyártósor bővítés, automatizálás és/vagy épületüzemeltetés),
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás (szóbeli és írásbeli kommunikáció egyaránt),
  • CAD ismeretek (AutoCAD vagy ArchiCAD),
  • MS Office programcsomag ismerete,
  • MS Project ismerete,
  • Kiemelkedő kommunikációs és tárgyalókészség,
  • Jó szervezőkészség (több alvállalkozóval is dolgoznak együtt),
  • Önálló munkavégzési képesség.

Juttatások, ajánlat:

  • Alapbéren felüli cafeteria,
  • Allianz egészségkártya.

Munkavégzés helye:

  • Veszprém megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy várjuk magyar nyelvű önéletrajzát!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Létesítmény üzemeltetés
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Projektmérnök/NPI Mérnök

Hasonló pozícióink

PÁLYAKEZDŐ VILLAMOSMÉRNÖK